Dobrý den

30. ledna 2009 v 17:57 | Lucie |  O mně a o tomto blogu
Rozhodla jsem se, že založím webové stránky o kultuře, zábavě, a o všem co nás baví. Budu sem přidávat různé články o mém životě a budoucnosti, o tom co jsem přečetla a možná i o tom co se mi v životě přihodilo. K založení takovýchto stránek mě vedla touha udělat ze sebe dobrého člověka. Literatura mě docela zajímá. Nejsem nijak vzdělaná, pač jsem pouze žákyní základní školy. Co se toho týče, nejsem moc dobrá žákyně, mé pololetní vysvědčení dopadlo katastrofálně. Měla jsem trojku z fyziky a z matematiky a dvojku z dějepisu. Intenzivně jsem přemýšlela o tom, že bych to do příštího pololetí měla napravit nebo se o to alespoň pokusit.
Pro nápravu se musí něco udělat, to znamená že bych se neměla tolik věnovat pouze počítači a měla bych zapracovat na sobě. Myslím si, že pro mou "vylenivělou" povahu bude dost tvrdou ránou se každý den učit, víc se hlásit o hodinách a nosit referáty.
Jako každý jiný člověk mám i jedno velké přání. To přání je vylepšit svůj postoj ke škole a učení. Také bych si moc přála být víc talentovaná na počítání, protože to je (jak už jste asi zjistili) má slabá stránka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama